hst2

O nas

Hurtostal 2 to założona w 1993 roku firma, związana z branżą hutniczą. ​ ​

HST2 Hurtostal ​

Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości wyrobów stalowych. Od lat współpracujemy z czołowymi producentami wyrobów hutniczych oraz sami zajmujemy się wytwarzaniem półproduktów i elementów konstrukcji stalowych.

Subtitle

Co nas wyróżnia

Staramy się dostarczać naszym odbiorcom najlepszej jakości produkty i usługi, w możliwie najkrótszym czasie i po najlepszej możliwej do uzyskania na rynku cenie. Poniżej przedstawiamy kluczowe aspekty naszego sposobu działania dzięki którym osiągamy tak postawione cele.

Wielki plac magazynowy oraz wypracowany przez lata kapitał w połączeniu z dobrymi relacjami z producentami pozwalają nam na utrzymanie szerokiego asortymentu dostępnych “od ręki” towarów. W dziale OFERTA prezentujemy aktualizowane na bieząco stany magazynowe.

W nowoczesnej gospodarce, czas i terminowość realizacji projektów jest warunkiem dobrego funkcjonowania firm. Doskonale to rozumiemy, dlatego jednym z naszych priorytetów jest terminowa realizacja podejmowanych zobowiązań. Dzięki szerokiej bazie utrzymywanego na stałe asortymentu oraz wypracowanym przez lata dobrym relacjom z naszymi dostawcami, jesteśmy pod tym względem dla naszych odbiorców dostawcą pierwszego wyboru.

Hutrostal 2 to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży sprzedaży oraz prefabrykacji stali. Dzięki współpracy z czołowymi producentami stali, jesteśmy w stanie oferować najwyższej jakości wyroby hutnicze oraz wyroby stalowe własnej produkcji. Bogaty park maszynowy oraz doświadczony personel pozwalają nam na świadczenie szerokiej gamy usług obróbki metali. Zajmujemy się między innymi cięciem stali plazmą, laserem, nożycami hydraulicznymi i piłami taśmowymi, śrutowaniem i malowaniem stali, czy tworzeniem krat pomostowych, kolan hamburskich. O wysokiej jakości naszych usług i wyrobów może świadczyć zdobyty przez naszą firmę certyfikat jakości ISO-9001. Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Hurtostal 2.

Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów, zajmujemy się również prefabrykacją materiału.
W ramach naszej działalności świadczymy następujące usługi: wykonywanie konstrukcji stalowych, cięcie plazmą, cięcie laserem, cięcie ramowymi piłami taśmowymi, cięcie nożycami hydraulicznymi, wykonywanie otworów okrągłych, kwadratowych, fasolek prasą hydrauliczną, gięcie blach prasą krawędziową, śrutowanie i malowanie materiału w technologii „na mokro”, prefabrykacje z prętów żebrowanych.
Naszym nowym zakupem jest pionowe centrum obróbcze marki HAAS, służące m.in. do wiercenia, gwintowania i frezowania.

Oferujemy również usługi transportowe dwoma samochodami marki MAN TGA XXL o ładowności 24 ton.