hst2

Transport

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferujemy usługi transportowe w atrakcyjnych cenach. Posiadamy dwa samochody marki MAN TGA XXL o ładowności 24 ton.

Nasze samochody przystosowane są do przewozu ciężkich stalowych konstrukcji, od prętów zbrojeniowych małej średnicy po elementy wielkogabarytowe. Zlecenia realizujemy sprawnie i szybko, szanując czas i pieniądze naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Na zdjęciach obok mogą Państwo zobaczyć, jak wygląda nasza flota samochodowa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy kompleksowe usługi, a jedną z nich bez wątpienia jest transport. Oferta skierowana do różnych przedsiębiorstw oraz branż. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem wiemy, że „czas to pieniądz”, a usługi transportowe nierzadko znacząco wpływają na prędkość wykonywanej pracy.

Posiadane przez nas samochody o ładowności 24 ton przystosowane są do przewozu ciężkich, stalowych konstrukcji – od prętów zbrojeniowych małej średnicy po elementy wielkogabarytowe. Świadczone przez naszą firmę usługi transportowe realizowane są sprawnie oraz szybko. Klient i jego zadowolenie są dla najważniejsze, dlatego też dokładamy wszelkich starań aby stanąć na wysokości zadania. Wiemy, że usługi transportowe są bardzo ważne i korzystają z nich różne branże. Kompleksowo świadczone przez naszą firmę usługi transportowe obejmują nie tylko sam przewóz ciężkich, stalowych konstrukcji ale również kwestie związane z logistyką oraz spedycją.