hst2

Aktualności

08.03.2024
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich kobiet 🌷🌷

W dniu kobiet, nasza wspaniała drużyna kobiet z Hurtostal 2 miała okazję świętować w wyjątkowym stylu 🌟.

Firma zdecydowała się uhonorować ten dzień, organizując wyjątkowe wyjście do restauracji ORRO 🍽️🎉.
Była to nie tylko okazja do celebrowania ich niezliczonych osiągnięć, ale także moment na zbudowanie jeszcze silniejszych więzi w naszym zespole 💪👩‍🤝‍👩.

 

Restauracja okazała się idealnym miejscem, gdzie nasze niesamowite koleżanki mogły się zrelaksować, delektować wyśmienitym jedzeniem i cieszyć wspólnymi chwilami. To była noc pełna śmiechu, dobrej energii i przede wszystkim wzajemnego wsparcia i uznania 🥂✨.

 

Przy tej okazji chcielibyśmy również złożyć życzenia wszystkim kobietom – niezależnie od tego, gdzie się znajdują i co robią. Wasza siła, odwaga i empatia inspirują nas każdego dnia. Dziękujemy Wam za wszystko, co robicie i że jesteście 💐👏.

 

Chcemy podziękować naszym wspaniałym koleżankom z Hurtostal 2 za ich ciężką pracę, pasję i pozytywny wpływ, jaki mają na naszą organizację każdego dnia!

08-02-2024
🚀Odkryj potęgę precyzji z naszej nowej maszyny:
MADORA GP-1000ZZ!

🚀 Odkryj potęgę precyzji z naszej nowej maszyny: MADORA GP-1000ZZ!
Czas to pieniądz, a my w firmie Hurtostal 2 wiemy, jak go maksymalnie oszczędzać.
Nasza maszyna do gratowania, szlifowania i zaokrąglania krawędzi – Gratowarka MADORA GP-1000ZZ – stanie się kluczowym elementem w Twojej firmie.
🔧 Zminimalizuj czas obróbki i koszty elementów ciętych laserowo/plazmowo.
Zalety Gratowarki MADORA GP-1000ZZ:
✅ Oszczędność na wynagrodzeniach i pewność, że praca będzie wykonywana zgodnie z najwyższymi standardami. (Promienie od R1 do R2)
✅ Skrócimy czas przygotowania do malowania – dzięki precyzyjnemu gratowaniu i zaokrąglaniu krawędzi, Twoje elementy będą gotowe do malowania szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.
✅ Oszczędności kosztów dzięki efektywniejszej pracy – nie tylko zyskasz na wynagrodzeniach, ale także ograniczysz zużycie materiałów takie jak części eksploatacyjne do szlifierek
✅ Obróbka elementów o grubości 0.5mm do 100mm
✅ Obróbka elementów o wymiarach od 10x10mm do 1000x2000mm
Nie czekaj dłużej – optymalizuj koszty z nami już dziś! 💪✨

22-12.2023
🎉🎄 Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2024! 🌟🍾

Z okazji nadchodzących świąt i Nowego Roku, chcielibyśmy przekazać serdeczne życzenia wszystkim naszym klientom, dostawcom, współpracownikom i przyjaciołom firmy.

W tym wyjątkowym czasie chcemy podzielić się z Wami czymś specjalnym – naszą firmową bombką 🎄, stworzoną przez nasz zespół. Ta ręcznie wykonana i pomalowana ozdoba jest symbolem naszej wspólnej kreatywności i ducha zespołowego.

Niech nadchodzące święta będą dla Was pełne radości, spokoju i ciepła, a Nowy Rok przyniesie zdrowie, szczęście i pomyślność. Dziękujemy Wam za wspólną podróż w mijającym roku i z niecierpliwością oczekujemy na to, co przyniesie rok 2024! 🌠🥂

🎄🌟 Świąteczne Godziny Otwarcia i Noworoczne Życzenia 🌟🎄

Ho Ho Ho! Zbliżają się Święta! 🎅 W tym wyjątkowym czasie mamy dla Was kilka ważnych informacji:

🕒 22 grudnia: Jesteśmy otwarci do 15:00! Przyjdźcie i poczujcie magię świąt w naszym biurze.

🎊 2-5 stycznia: Nasze drzwi będą otwarte aż do 15:30! Idealny czas, aby zacząć Nowy Rok z pozytywnym akcentem.

Ale to nie wszystko! 🎬 Mamy dla Was wyjątkowy prezent – film, na którym razem ubieramy choinkę w naszym biurze! Zobaczcie, jak tworzymy świąteczną atmosferę i dzielimy się radością!

💌 Wreszcie, od całego serca życzymy Wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku! Niech ten czas będzie pełen ciepła, miłości i niezapomnianych chwil.

Zapraszamy do odwiedzenia nas i świętowania razem! 🥳🎉

2023-12-01 🎉 Wigilia Firmowa w Hurtostal 2! 🌟

🎄 Ten magiczny wieczór rozpoczął się od prezentacji Krzysztofa Krzymkowskiego, który przedstawił nasze sukcesy z ostatniego roku oraz plany na przyszłość. Jego uwagi nadały ton całemu wieczorowi, nadając mu szczególne znaczenie.

🥂Niedługo potem, Grzegorz Grochala, Członek Zarządu, złożył życzenia noworoczne i świąteczne, wprowadzając nas w świąteczny nastrój 🎅

💗 Jesteśmy dumni z naszej wspólnej pracy i tego, co razem tworzymy. A teraz, mamy przyjemność podzielić się z Wami krótkim filmem, który uchwycił te fantastyczne chwile. Doświadczajmy razem magii świąt – firmowej Wigilii!

Hurtostal 2 wspiera lokalny sport

Wakacje powoli mijają a co za tym idzie sezon szermierczy 2023/2024 zaraz się rozpocznie. Dominika po zasłużonej przerwie zaczęła intensywny okres obozowy przygotowujący do nadchodzących startów. Pierwsze zgrupowanie w Szczyrku obejmowało trening kondycyjny oraz górskie wędrówki. W ciągu 7 dni udało nam się zdobyć 2 szczyty (Klimczok 1117 m., Skrzyczne 1257 m.) oraz wykonać łącznie ponad 50 km po górskich szlakach. Obozy to idealny czas na poprawę nie tylko kondycji ale również okazja do nawiązywania przyjaźni na całe życie.

Po zgrupowaniu w Szczyrku przyszedł czas na obóz szermierczy. W tym roku dzięki wsparciu „Hurtostal2” Dominika miała szansę wziąć udział w zgrupowaniu Kadry Narodowej floretu kobiet w Policach. W ciągu 10 dni, nasza florecistka każdy dzień poświęcała na doskonalenie akcji szermierczych oraz walki z najlepszymi zawodniczkami w Polsce. Taki obóz to świetna okazja na sprawdzenie swoich umiejętności przed sezonem. W trakcie zgrupowania Dominika miała szansę spędzania czasu z Trenerami Kadry odpowiedzialnymi za powoływanie zawodniczek na zawody międzynarodowe.

Dominika rozpoczyna nowy sezon z wysokiej 11 pozycji na ogólnopolskiej liście kwalifikacyjnej Juniorów Młodszych. Pierwszy start już 3 września na I Pucharze Polski Juniorów Młodszych w Obornikach Śląskich. Bardzo dziękujemy firmie „Hurtostal2” za wsparcie w sezonie 2022/2023 i mamy nadzieję na kontynuacje współpracy dzięki, której kariera oraz umiejętności Dominiki mają szansę rozwoju.

2023-04-30 Uroczystość 30-lecia firmy HST

To czas pełen niesamowitych osiągnięć, refleksji i radości. Pragniemy docenić zaangażowanie i wkład naszych pracowników, którzy są nieodłączną częścią sukcesu.

W tym roku mamy szczególny powód do dumy, ponieważ aż trzech naszych pracowników, Iza Resztak, Piotr Legutowski i Edyta Wronkowska, otrzymali wyróżnienia za długi staż w firmie. To niezwykłe osiągnięcie, które dowodzi ich niezachwianej lojalności i zaangażowania. 

Wartościowych pracowników, którzy przez lata przyczynili się do sukcesów naszej firmy, nie sposób przecenić. To właśnie dzięki nim nasza firma się rozwija, utrzymuje na rynku i poszerza swoją ofertę.

Podczas kameralnego spotkania w Courtyard by Marriott Szczecin City, wszyscy pracownicy mieli okazję podziękować nagrodzonym i pogratulować im ich osiągnięć.

Jesteśmy zaszczyceni i dumni, że możemy pracować z tak wspaniałymi ludźmi. 30-lecie firmy to doskonała okazja, aby zatrzymać się na chwilę, spojrzeć w przeszłość i zastanowić się nad przyszłością. Przede wszystkim chcemy docenić i podziękować tym, którzy przez lata pracowali z nami, tworząc ten kolektyw.

Podczas uroczystości 30-lecia, Grzegorz Grochala, z dumą ogłosił nowe plany inwestycyjne oraz strategiczną ścieżkę rozwoju naszej firmy. W pełnym optymizmu wystąpieniu podkreślono znaczenie długoterminowej strategii i ciągłego rozwoju, które stanowią fundament naszego sukcesu na rynku. Przedstawione konkretne plany wpisują się w naszą wizję jako lidera branży.

Chcieliśmy również docenić naszego założyciela i prezesa, Andrzeja Grochalę, za jego nieustające zaangażowanie.

2022-10-07 Hurtostal 2 sponsorem pogoni Szczecin

Hurtostal 2, będąc jednym z wiodących przedsiębiorstw w swojej branży, zawsze wykazywał się zaangażowaniem w rozwój społeczny i wsparcie lokalnych inicjatyw. Decyzja o sponsoringu Pogoni Szczecin jest doskonałym przykładem dalszego zaangażowania w rozwój sportu w naszym regionie.
Pogon Szczecin, będąc jednym z najbardziej utytułowanych klubów piłkarskich w Polsce, od lat przyciąga rzesze kibiców swoją pasją, determinacją i sportowym duchem. Partnerstwo z Hurtostal 2 przyniesie klubowi nowe możliwości rozwoju, zarówno na boisku, jak i poza nim.
Współpraca z Pogonią Szczecin to nie tylko wsparcie dla lokalnego sportu, ale także okazja do budowania więzi z fanami, pracownikami i partnerami. Dzięki tej inicjatywie, Hurtostal 2 ma możliwość zaistnienia na szerszej arenie, promując swoje wartości i produkty na stadionie oraz wśród kibiców.

2019-01 Przedstawienie dla dzieci - szpital w Krakowie

17 stycznia 2019r w krakowskim szpitalu odbyło się sponsorowane przez nas przedstawienie dla dzieci.

2021-03 Pomaganie z potrzeby serca, nie dla rozgłosu - wywiad dla portalu CSR.expert

Paweł Kwiatkowski : Hurtostal2 obok działalności z zakresu sprzedaży i produkcji wyrobów stalowych wspiera wiele inicjatyw społeczności lokalnej. Czy Państwa klienci oraz kontrahenci zdają się doceniać Państwa prospołeczną postawę?

Wspieramy wiele lokalnych inicjatyw społecznych. Pomagając innym kierujemy się przede wszystkim naszą wewnętrzną potrzebą wsparcia idei, które są dla nas bliskie- zdrowy styl życia, rozwój i integracja lokalnej społeczności, wsparcie osób będących w trudniej sytuacji życiowej. Pomagamy, aby wesprzeć ważne dla nas wydarzenia i inicjatywy, a nie uzyskać rozgłos wśród naszych klientów. Bardzo często nasi klienci czy kontrahenci nie wiedzą o działalności społecznej jaką prowadzimy. Choć zdarzyła się miła sytuacja kiedy podczas spotkania biznesowego potencjalny kontrahent zauważył … -> cały wywiad

2019-01 Przedstawienie dla dzieci - szpital w Krakowie

17 stycznia 2019r w krakowskim szpitalu odbyło się sponsorowane przez nas przedstawienie dla dzieci.

2014-11 Ałtaj - wyprawa kajakowa A.Ziółkowskiego

Od lat wspieramy wyprawy Pana Andrzeja Ziółkowskiego. Jego ostatnia wyprawa odbyła się w 2014r. Kolejny raz wybór padł na zapierające dech w piersiach tereny górzyste – Pan Andrzej przemierzał kajakiem przepiękny Kraj Ałtajski, który znajduje się w zachodniej Syberii. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tej wyprawy.

2014-11 Rajd rowerowy na Sycylii - Wulkan energii

W końcówce roku 2014 wsparliśmy rowerowy rajd wokół Sycylii. Uczestnicy wjechali na Etnę, najprzyjemniejsza z pewnością była jazda po wybrzeżu. Pogoda – jak widać zupełnie inna niż o tej porze roku w Polsce. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

2012-12 Mikołajki w Dąbiu

Od lat wspieramy sportowe i kulturalne wydarzenia w naszej dzielnicy – Dąbiu. W styczniu 2012 byliśmy sponsorem imprezy ikołajkowej.

2012-06 Wyprawa do Nowej Gwinei

W 2012r wspierany przez nas Pan Andrzej Ziółkowski przemierzał Nową Gwineę. Podróż po tej ciekawej wyspie zaowocowała poznaniem wielu ciekawych osób. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z podróży.

2011-06 Andrzej Ziółkowski - Kongo

Pan Andrzej wraz ze swoim kajakiem odwiedził również Afrykę. W 2011r przemierzał Kongo. Położenie tego kraju w obszarze podmokłym ułatwiło kajakarską przygodę po tych pięknych obszarach. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wizyty w Kongo.

2010-06 Patagonia Andrzeja Ziółkowskiego

Rok przed podróżą do Afryki Pan Andrzej przemierzał znajdującą się w Ameryce Południowej krainę Patagonii. Wyprawa ta obejmowała podróż rowerem przez Andy, a następnie spływ kajakiem rzeką Rio Chubut aż do Atlantyku. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z tej niezwykłej podróży.

2009-05 Wspieramy młodych piłkarzy - HST2 CUP

W maju 2009 wsparliśmy jako główny sponsor obchory Dnia Dziecka oraz 3 dniowy turniej piłki ręcznej na plaży w Dąbiu. W maju 2009 wsparliśmy jako główny sponsor obchory Dnia Dziecka oraz 3 dniowy turniej piłki ręcznej na plaży w Dąbiu.

2008-10 Wspieramy UKMS Dąbie

Jako lokalni patrioci oraz fani piłki nożnej – wspieramy młodych piłkarzy z lokalnego klubu – UKMS Dąbie. Jako lokalni patrioci oraz fani piłki nożnej – wspieramy młodych piłkarzy z lokalnego klubu – UKMS Dąbie. Jako lokalni patrioci oraz fani piłki nożnej – wspieramy młodych piłkarzy z lokalnego klubu – UKMS Dąbie.

2007-06 Wyprawa do Mongolii

Nasza współpraca z Panem Andrzejem Ziółkowskim trwa już od 2007 roku, kiedy to postanowiliśmy wesprzeć wyprawę do Mongolii. Pan Andrzej urzekł nas swoją pasją i ciekawością świata. Dzięki naszemu wsparciu przemierzył kajakiem ten niesamowity azjatycki kraj. Piękne górskie widoki, wspaniali, życzliwi ludzie- to wszystko możemy oglądać na fotografiach przesłanych nam przez Pana Andrzeja. Zapraszamy do ich obejrzenia.